E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Lihavõttemäng

16.04.2022

Saku Valla aktiivsed lihavõttejänkud on taas tegutsema asunud. 17. aprillil, vahemikus 9.00 - 15.00 võib leida värvilisi mune Saku alevikust, Kiisa alevikust, Kiisa-Kurtna tee lõigult ja Kurtna külast. Kõik munad on turvalises keskkonnas (kergliiklus tee läheduses, mängu- ja spordiväljakutel, parkides jne). Munad on ilusad, värvilised ja silmapaistvad ning riputatud erinevate objektide külge.

 

 

Iga muna sisaldab üllatust (meeldib eriti lastele), võta kaasa üks muna, teised jäta uutele otsijatele :) Kui soovid osaleda eriauhindade loosis, postita leitud pilt Saku Valla Lihavõttemäng FB ürituse lehele: https://fb.me/e/1no9ozzVu 

Igal osalejal/perel on 1 hääl, mitme pildi postitamine ei anna mitut häält! Auhinnad loosime välja 18. aprillil ja võtjate nimed postitame ürituse FB lehele. 


Mine jaluta, otsi mune ja naudi üllatust. Leitud muna võta endaga kaasa või anna vihje facebookis teistele otsijatele: https://fb.me/e/1no9ozzVu

 

Lihavõtte mäng toimub ainult 17. aprillil 2022! Järgmisel päeval korjavad jänkud leidmata munad kokku ja panevad need pessa peitu. 

 

Mägu korraldab Saku Valla Noortekeskus. Tekkinud küsimuste korral kirjutage: noortekeskus@sakuvald.ee

 

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge