Keskus suvepuhkusel! Toimumas õpilasmalev ja suvised laagrid.
Keskus suvepuhkusel! Toimumas õpilasmalev ja suvised laagrid.
Saku Noortekeskus
Menüü

Küpsised

Saku Valla Noortekeskuse veebileht kasutab küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui te meie lehte külastate. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ning selle kaudu ei ole võimalik üksikuid külastajaid tuvastada. Küpsiseid kasutatakse veebilehe külastajate arvu ja  tegevuste statistiliseks jälgimiseks ning veebilehe funktsioonide kasutamiseks, veebilehe kasutajapõhise sisu esitamiseks. Kogutud andmeid kasutatakse ka veebilehe arendamiseks. Küpsiste seaded on seadme- ja veebilehitseja põhised.

 

Küpsised, mida kasutame:

  • Lehe toimimiseks vajalikud küpsised aitavad meil muuta veebilehte paremini kasutatavaks, aktiveerides sellised põhifunktsioonid nagu lehe navigeerimine ja juurdepääs selle turvalistele osadele. Veebileht ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida. Neid küpsiseid on vaja teenuste turvaliseks pakkumiseks.
  • Funktsionaalsed küpsised võimaldavad meil salvestada teavet, mis muudavad seda, kuidas ja mida veebilehel kuvatakse ning kuidas see toimib.
  • Statistikaküpsised aitavad meil mõista, kuidas konkreetne külastaja veebilehte kasutab. Näeme, kui palju inimesi kindlal ajavahemikul lehte külastab, kuidas veebilehtedel liigutakse ja millele klikitakse.

 

Küpsistest saadava teabe kasutajad

Eespool mainitud küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutab Saku Valla Noortekeskus ja tema välja valitud veebilehe arendamise ning analüüsiga tegelev partner.

 

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Saate kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikke brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebilehte külastate. Küpsiste keelamisel ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid täielikult toimida.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge