E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise nõusoleku vormi kuni 12a noore kohta.

 

Meil on hea meel, et teie laps on leidnud tee noortekeskusesse. Noortekeskuste kohta saate lugeda SIIT. Noortekeskus kasutab statistika kogumiseks Logiraamatu seiresüsteemi. Kui teie laps on noorem kui 12-aastane, palume teie nõusolekut lapsele logiraamatu kasutajakonto loomiseks.

 

Käesoleva vormiga annate Saku Valla Noortekeskusele õiguse oma lapse isikuandmete kasutamiseks noortekeskuse elektroonilise süsteemi Logiraamat kasutajakonto loomiseks. Täpsem info logiraamatu kohta on leitav SIIT.

 

Noortekeskus kasutab kogutavaid isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik statistika tegemiseks, noortekeskuse teenuse parendamiseks ja kvaliteedi tõstmiseks. Analüüsi tulemusi esitatakse anonüümselt. Dokumendis esitatud lapsevanema või eeskostja nime ja lapse isikuandmeid töötlevad ainult noortekeskuse volitatud töötajad ja kolmandatele isikutele neid andmeid ei edastata.

 

Lapsevanema või eeskostja nime, telefoni ja e-posti töödeldakse vaid lapsevanemale lapse kohta info edastamiseks või nõusoleku küsimiseks.

 

Digitaalselt allkirjastamise võimaluse puudumisel saab vormi alla laadida SIIT  

Enne vormi täitmist tutvuge Saku Valla Noortekeskuse isikuandmete töötlemise korraga SIIN

 

 

Nõusoleku vorm
Lapse ees- ja perekonnanimi: *
Lapse sünniaeg: *
Lapse sugu:
 
 
 
*
Kohalik omavalitsus, kus laps elab: *
Lapse õppeasutus: *
Lapse telefon (kui on):
Lapsevanema ees- ja perekonnanimi: *
Lapsevanema(te) telefon(id): *
Lapsevanema e-post: *
 

Pärast nupu "Kinnita" vajutamist tuleb vorm allkirjastada digitaalselt (id-kaardiga või mobiili-idga). Digitaalse allkirjastamise võimaluse puudumisel saab täidetud vormi alla laadida järmisel lehel. Täidetud vormi saab välja printida ja allkirjastada käsitis ning tuua Saku või Kiisa noortekeskusesse (võib anda lapsele kaasa). Ühtlasi võib vormi hiljem allkirjastada digitaalselt ja saata aadressile: noortekeksus@sakuvald.ee

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge