E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Sünnipäev noortekeskuses

Saku Noortekeskuse ruume on võimalik rentida noorte sünnipäevade tähistamiseks. Ruumi rendime ainult noorte sünnipäevadeks, sobilik vanusegrupp 7+ eluaastat!

 

Saku noortekeskus asub Teaduse 1 hoone esimesel korrusel. Sisenemine maja tagant, parempoolsest pruunist uksest. 

Ruume on võimalik rentida ainult laupäeviti ja pühapäeviti, järgnevatel kellaaegadel:

 

  • 10.00 - 12.30
  • 14.00 - 16.30
  • 17.00 - 19.30

 

Lisaks 2,5h peo ajale saab ruumi rentija tulla 15 minutit varem ettevalmistusi tegema ja lahkuda 15 minutit hiljem, et ruum korda seada. 

 

Ruumi rendi hind: 105€/3h, millest 2,5h peo aeg ja 2x15min ettevalmistus ja koristus aeg.
 

Lisatund 30€, ainult vaba aja olemasolul ja eelneval kokkuleppel!

Ruumis on võimalik kasutada järgmiseid vahendeid: Piljard; Lauatennis; Xbox; Playstation; lai valik erinevaid lauamänge; projektor ja arvuti, mis on projektoriga ühenduses (saab kasutada ka isiklikku arvutit).

Sünnipäevadel ei anta kasutusse: VR-prille; noorte arvuteid, mis asuvad teises ruumis ja noortekeskuse meisterdamise vahendeid, mis on kappides!

 

Köögis on kasutamiseks olemas elementaarsed nõud: tassid; klaasid; noad; kahvlid; suuremad ja väiksemad taldrikud jne. Kohvimasinat saab kasutada musta kohvi tegemiseks, lisaks olemas külmkapp ja sügavkülm. Olemas ka pliit, ahi ja mikrolaine ahi. Nõude pesuks on olemas nõudepesumasin. 

Ruumi rentija annab ruumi üle samas seisus, nagu vastu võttis (mustad nõud on pestud või asetatud nõudepesu masinasse; prügi on prügikastides ja vahendid on tagasi asetatud oma kohtadele. Silmaga nähtav prügi maast üles korjatud (al laiali lennanud krõpsud; konfetid jms). Eraldi suur põrandapesu teostama ei pea. 

 

Noortekeskuse meeskonna poolt on terve aja vältel, lähedal asuvas ruumis, olemas töötaja kellelt vajadusel abi küsida.


Lisainfo ja broneerimine: noortekeskus@sakuvald.ee

 

 

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge