E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Noortekeskuse sulgemine alates 16.03

13.03.2020

Mida teha, kui oled kodus

Lähtudes vabariigi valitsuse otsusest ja soovitustest, on Saku Valla Noortekeskus suletud alates esmaspäevast, 16. märtsist. Noortekeskused jäävad suletuks kuni edasiste juhisteni valitsuselt. 

 

Noorsootöötajad on noorte jaoks olemas ja kättesaadavad sotsiaalmeedias.

 

Hoiame üksteist ja püsime terved!

Vabariigi valitsuse otsus noortekeskused sulgeda

 

Saku valla asutuste töö eriolukorras

Esmaspäevast, 16. märtsist, on suletud kõik Saku valla koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus, kultuurikeskus ja Saku saun. Piiratult saab kasutada raamatukogu ja päevakeskuse teenuseid ning mõisas asuvat söögikohta. Vallavalitsuses kodanike vastuvõttu ei toimu. Esmaspäevast ei sõida ka koolibussid. Liinid 113 ja 21 jäävad käima.

 

Kõik valla lasteaiad jäävad avatuks. Lapsed viibivad vaid oma rühmades, ujumis- ja võimlemistunde ei toimu. Õuealal on piiratud rühmade kokkupuutumine. Kel vähegi võimalik, peaks jätma oma lapsed siiski koju, ning kõik reisilt tulnud lapsed või lapsed, kelle pereliikmed on tulnud reisilt, tuleb jätta kindlasti kaheks nädalaks koju.

* Osutamata teenuste eest arveid ei esitata. Kui laps lasteaias ei käi, siis kohatasu maksma ei pea. Selleks tuleb esitada Arno veebikeskkonnas teatis. Arveid ei esitata ka ära jäänud huviringide ja treeningute eest ning partneritele aja eest, mil teenust ei saanud osutada.

* Kõik huviringid ja trennid jäävad ära, kool jätkab õppetööd koduõppel. Õppevahendid ja isiklikud asjad tuleb õpilastel koju viia reedel. Esmaspäeval saab asju kätte helistades kooli välisuksel oleval telefonil.

* Kõik Saku valla kultuuri- kui ka spordiüritused jäävad Vabariigi Valitsuse otsusega ära kuni 1. maini.

* Vallavalitsus töötab edasi, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Järgmisel nädalal ei tee vallavalitsus ka ühtki perekonnaseisutoimingut (elukoha ja lapse sünni registreerimine). Dokumendid palume panna ukse kõrval olevasse postkasti või saata e-postiga. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes saku@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee.

* Raamatukogud Sakus ja Kiisal jäävad avatuks vaid laenutamiseks, avalikud internetipunktid ja lugemissaal on suletud. Kogunemised raamatukogudes ei ole lubatud.

* Päevakeskuses toimuvad tegevused jäävad ära, edasi toimib vaid sotsiaaltranspordi, pesupesemise, toidujagamise ja duši kasutamise teenus.

* Saku mõisa restoranis saab vaid päevalõunat. Kõik kontserdid ja üritused jäävad ära.

* Saku Maja kontoris esmaspäevast kodanike vastuvõttu ei toimu. Ühendust saab e-posti teel saku@sakumaja.ee või tel 672 9180.

* Hindame olukorda vastavalt vajadusele ja igal reedel anname infot selle kohta, kuidas meie asutuste töö järgmisel nädalal korraldatud on.

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge