E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Be Online Without Internet

23.02.2018

Be Online Without Internet oli rahvusvaheline noortevahetus, mille raames tulid kokku 5-riigi noored, et arendada suhtlemisoskust ilma internetita. Projekti vältel oli nutiseadmete ja interneti kasutamine keelatud. 10-päeva jooksul toimusid erinevad loengud läbi mitteformaalse õppe, kus juhiti tähelepanu internetis valitsevatele ohtudele. Lisaks õpiti tundma erinevaid kultuure ja arendati inglise keele oskust.

Kuupäevad: 4. – 13. juuli 2016

Sihtgrupp: 14-17-aastased Saku valla noored

Toimumiskoht: Saku vald, EELK Laagrikeskus Talu

Projekti tüüp: Noortevahetus
Osalevad riigid: Eesti (korraldaja), Belgia, Itaalia, Tšehhi ja Leedu
Osalejate arv: 40
Suhtluskeel: Inglise keel

 

Projektis osalemine oli tasuta!

 

Noortevahetus – on erinevatest Euroopa riikidest pärit noorte gruppide omavaheline koostööprojekt, mis on välja töötatud ja ellu viidud noorte poolt ning kus tegeletakse noorte jaoks oluliste teemadega. Projekti põhitegevuseks on noorte omavaheline kohtumine (5-21 päeva) Eestis või mõne partneri koduriigis. (www.euroopa.noored.ee)

 

 

 

 

 

 

„Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Publikatsiooni sisu peegeldab autori seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav sellessisalduva informatsiooni kasutamise eest.” „This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.”

 

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge