E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Väljasõidu päevalaager

KOHAD TÄIS!

Väljasõidu päevalaager toimub 14. - 18. juuni 2021, algusega Saku noortekeskuses. Iga päev toimub põnev ja teadmisi värskendav väljasõit mõnda põnevasse asutusse (Kino; Rakvere politseimuuseum; loomaaed jne). Laager võimaldab noortel leida uusi sõpru ja veeta koolivaheaeg aktiivselt. Laager toimub juhul, kui riiklikud piirangud seda võimaldavad.

Esmaspäev: Tallinna loomaaed

Teisipäev: Lennusadam ja Energiakeskus

Kolmapäev: Rakvere Politseimuuseum

Neljapäev: Ülemiste Apolli Bowling ja Kino

Reede: Meresafari ümber Aegna saare

Päevalaager on mõeldud 8-12-aastastele Saku valla sissekirjutusega noortele. Grupi suurus 15 noort.  Noortega on kaasas 2 noorsootöötajat ja vabatahtilk Gruusiast.

Laagripäev algab kell 9.00, lõuna ajal pakutakse sooja sööki. Laagripäeva lõpp sõltub konkreetsest väljasõidust, päeva lõpus on noortel võimalik lapsevanemaid oodata Saku noortekeskuses kuni kella 18.00ni. 

Päevalaagri maksumus on 115 eurot lapse kohta. Juhime tähelepanu, et laagri osalustasu ei kuulu tagastamisele kui laagrikohast loobutakse pärast 7. juunit 2021.

Laagri hind sisaldab kõiki tegevusi, lõunat ja väljasõite. Arved saadab Saku vallavalitsus, paari nädala jooksul pärast registreerimist.
Taskuraha lastele kaasa andma ei pea, kuid pikematel päevadel võib lapsel kaasas olla isiklik joogipudel ja snäkk. 

Laagrikavaga saab tutvuda SIIN

Laagrisse registreerimine on lõppenud!

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge