E-R: 14:00-19:00 L,P: suletud
E-R: 14:00-19:00 L,P: suletud
Kiisa Noortekeskus
Menüü

Rulluisutrenn

Alates 7. maist hakkab igal teisipäeval kell 16.00 toimuma Kiisa Vabaajakeskuse taga Rulluisutrenn. Treeningud toimuvad 18. juunini.

 

Treeningud algavad ABC-st ja on sobilikud ka päris algajatele. Esmane grupitase võetakse nõrgeima osaleja järgi! Iga tund liigutakse edasi uute väljakutsete suunas. Oskajamad sõitjad peavad arvestama alguses madalama tasemega, kui soovivad treeningutega liituda. Osalema on oodatud nii poisid kui tüdrukud alates 7. eluaastast. Ülempiiri ei ole, alustada võib igas vanuses!

 

Treener: Mart Markus Tallinna Kiiruisuklubist

 

Trennis on kohustuslikud kaitsmeid(põlved, küünarnukid, käed) ja kiivrit! Kiirematel soovijatel on võimalus laenutada rulluisud ja turvavarustus noortekeskusest. 

Vihma korral jääb trenn ära, niiskel asfaldil toimub trenn tossudes.

 

Trenn on tasuta, kuid kohad on piiratud! 

Registreeri laps treeningutele
Lapsevanema nimi: *
Lapse ees- ja perekonnanimi: *
Lapse vanus: *
Kodune aadress: *
Lapse telefoni number (kui on):
Minu lapsel on olemas isiklikud rulluidud?: *
Minu lapsel on olemas isiklik kiiver?: *
Minu lapsel on olemas isiklikud kaitsmed?: *
Muu info, mida soovite lapse kohta jagada:
Lapsevanema telefon: *
Lapsevanema e-mail: *
Luban treeningute käigus teha oma lapsest pilte ja neid levitada Saku Valla Noortekeskuse kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites: *
 

Pärast nupu "registreeri" vajutamist on võimalik avaldus allkirjastada digitaalselt ID kaardi või mobiili-ID-ga. Juhul kui teil puudub kohene avalduse allkirjastamise võimalus, palun laadige endale järgmisel lehel avaldus alla. Siis saate avalduse tuua ka hiljem. Lisainfo tuleb pärast registreerimist e-maili peale.