UUES ASUKOHAS! E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
UUES ASUKOHAS! E-R: 13:00-19:00 L, P: SULETUD
Saku Noortekeskus
Menüü

Kevadine päevalaager

KOHTADE ARV ON TÄIS!

 

Kevadine päevalaager toimub 23. – 27. aprill 2018, Saku noortekeskuse juhtimisel.

 

Päevalaager on mõeldud 7-11-aastastele Saku valla sissekirjutusega noortele.

 

Päevalaager on vaba aja laager, mille raames arendatakse kunsti-, spordi- ja meeskonnatööoskuseid. Laager võimaldab noortel leida uusi sõpru ja veeta koolivaheaeg aktiivses tempos. Laagri jooksul toimuvad mitmed põnevad väljasõidud (skypark, lasergame, bowling) ja külla tuleb Teadusteater. 

 

Laagripäev kestab 10.00 – 16.00, lõuna ajal pakutakse sooja sööki Saku Pruulikojas (viimasel päeval on toitlustus Tallinnas).

Kogunemine laagrisse toimub iga päev kell 10.00 Saku noortekeskuses (Teaduse 1, 0-korrus).

 

Päevalaagri maksumus on 60 eurot lapse kohta.
Laagri hind sisaldab kõiki tegevusi, lõunat ja väljasõite. Taskuraha lastele kaasa andma ei pea. Arved saadab Saku vallavalitsus, paari nädala jooksul pärast registreerimist. 

 

Laagris on kohti 20 lapsele - Kohad täis!

 

Lisainfo Meilin Männik: 5865 0444

 

Päevalaagri kava

 

Laagrisse regitreerimine toimub ainult läbi Saku Valla Noortekeskuse kodulehe! 
Pärast registreerimisvormi täitmist on võimalik avaldus digitaalselt allkirjastada ID kaardi või mobiili-ID-ga. Digitaalselt allkirjastamise võimaluse puudumisel palume avaldus välja printida, allkirjastada käsitsi ja tuua Saku või Kiisa noortekeskusesse hiljemalt 13. aprilliks 2018. Juhul kui allkirjastate avalduse siiski hiljem digitaalselt koduarvutis, võib avalduse saata ka e-mailile: merilin.mannik@sakuvald.ee